Szablon do łączenia blatów – czym się charakteryzuje?

Główną funkcją, którą charakteryzuje się szablon do łączenia blatów, to możliwość łączenie blatów pod kątem prostym. Taki szablon jest bardzo stabilny, dlatego nie utrudnia pracy niestabilnym położeniem. Wysokiej jakości materiały sprzyjają wysokiej jakości tegoż produktu i chronią go przed uszkodzeniami. Frezując kilka razy w tym samym rowku, nie kruszymy, ani nie psujemy szablonu. Ściski dźwigowe pomagają w dokładnym zamocowaniu szablonu.

Zamawiając u nas szablon do łączenia blatów, otrzymujesz wszystkie niezbędne elementy. Całość przychodzi opakowania w jeden karton.

Jak obrabiać blat?

Blaty 900 mm obrabia się w dwóch krokach. Należy manewrować szablonem w ten sposób, aby wycięcie było skierowane na oznaczenie 900. Następnie trzeba dokładnie dokręcić śruby między profilem a szablonem. Mocować ściski dźwigowe.

Czyszczenie takiego szablonu jest proste, gdyż do tego wystarczy jedynie nawilżona szmatka. Profil jest w kolorze srebrnym.

U nas przedłużysz gwarancję na produkt nawet do trzech lat. Możesz ubezpieczyć produkt przed kradzieżą. Posiadamy także specjalną aplikację, dzięki której będziesz miał piecze nad swoim zamówieniem czy reklamacją. Polecamy nasz sklep, ponieważ jesteśmy liderem na rynku. Posiadamy wiele produktów, które będą przydatne dla fachowców z wielu branż. Nasze elektronarzędzia są wysokiej jakości, dlatego będą służyły doskonale latami. Zapraszamy do zapoznania się z jedyną w swoim rodzaju ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *