Jak użytkować i dbać o szablon do blatów?

Szablon do blatów powinien być użytkowany zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcji. Bardzo ważne jest jego przymocowanie za pomocą specjalnych ścisków dźwigniowych. Szablon do blatów służy łączeniu pod kątem prostym blatów. Można go także wykorzystać do frezowania. Taki szablon jest łatwy w czyszczeniu, ponieważ dokonuje się tego tylko i wyłącznie z pomocą nawilżonej ścierki. Szablon do blatów wykonany został z aluminium, a podczas pracy nie stwarza problemów, gdyż jest niezwykle stabilny. Taki blat waży ponad sześć kilo, a jego wymiary to: 1000x380x16 mm.

Gwarancja na szablon do blatów

W naszej firmie możesz być spokojny o gwarancję. Tyczy się ona także szablonów do blatów. Gwarancję można przedłużyć aż na trzy lata i w tym czasie nie martwić się o problemy. Zawsze pomożemy w wymianie i naprawie części. Jesteśmy nastawieni na dobro Klienta i nie chcemy, aby ktokolwiek czuł się przez nas niezadbany.

Z reguły szablon do blatów Festool nie ulega uszkodzeniom, jednak jeżeli do tego dojdzie, to gwarancja wszystkiemu zaradzi. Posiadamy także specjalną aplikację, dzięki której zawsze będziesz z nami w kontakcie i będziesz miał możliwość doglądania procesu reklamacji na bieżąco.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a także do zakupu. Jeżeli nasuną Ci się jakieś pytania, to nasz wykwalifikowany zespół odpowie na każde z nich. Kontakt jest prosty, wystarczy przyjść, zadzwonić lub napisać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *