Firma Festool i proponowane przez nią usługi

Profesjonalizm, jakość, otwartość na człowieka i szczerość. Dzięki tym elementom udaje nam się przetrwać na rynku tak długie lata. Stworzyliśmy przedsiębiorstwo na podstawie tradycji i rodziny i nawet dzisiaj każdy pracownik uważany jest za członka rodziny. Uwielbiamy się rozwijać i kochamy dogadzać Klientom. Wiemy też, jak ważna jest dla nich jakość, design i funkcjonalność. Staramy się nieustannie pracować i rozwijać wymyślając nowe rozwiązania.

Jakie produkty u nas znajdziesz?

Przede wszystkim specjalizujemy się w elektronarzędziach. Chcemy, żebyś z łatwością naprawił dach, wywiercił dziurę w ścianie czy samodzielnie stworzył stół. To właśnie dla tych fachowców tworzymy swoje projekty, które przekształcamy w pełnowartościowy produkt. W związku z tym proponujemy takie narzędzia i elementy jak:

 

  • szablon do frezowania;
  • akumulatorowa szlifierka;
  • akumulatorowa pilarka;
  • akumulatorowe wiertarko-wkrętarki;
  • ręczne pilarki tarczowe;
  • strug jednoręczny.

 

Oprócz tego w zakładce nowości co pewien czas pojawiają się nowe okazje. Na ten czas proponujemy: odkurzacz mobilny, mobilny warsztat, brzeszczot do wyrzynarek, szablon do łączenia blatów kuchennych czy wiertła udarowe.

Oprócz wyżej wymienionych elektronarzędzi posiadamy doskonałą usługę serwisową i gwarancyjną, Dostaniesz u nas sprawdzone odpowiedzi i informacje, na temat każdego produktu. Jeżeli chodzi o gwarancję, to można ją przedłużyć aż do trzech lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *