Czym jest szablon jaskółczy ogon?

Szablon jaskółczy ogon to kolejny element ułatwiający frezowanie. Połączenie na tzw. jaskółczy ogon wymaga większej precyzji i nakładu pracy, dlatego fachowcy rzadziej z niego korzystają. A szkoda, ponieważ jego regulacja wcale nie jest trudna. Taki sprzęt wykonany został z najwyższej jakości stali, dlatego nie ma prawa się uszkodzić czy zniszczyć. W skład zamówionego produktu wchodzi także pierścień do kopiowania o średnicy 24 mm. W sklepie proponujemy dwa modele szablonu jaskółczy ogon: VS 600 SZ 20 oraz VS 600 SZ 14. Końcówka 14 oraz 20 odpowiada wielkości wczepu.

Co otrzymujesz, kupując u nas?

Nasza firma jest nastawiona na dobro Klienta. Zawsze wychodzimy mu naprzeciw i staramy się dawać i proponować to, co najlepsze. Inwestujemy w najlepsze materiały, aby elektronarzędzia służyły perfekcyjnie przez wiele lat.

Jeżeli jednak coś ulegnie zniszczeniu lub szybszemu zużyciu, to u nas możesz reklamować zakupiony produkt aż w ciągu trzech lat. Gwarantujemy tak długą gwarancję, ponieważ chcemy, ab Klienci nie czuli się zaniepokojeni. Co więcej, stworzyliśmy specjalną aplikację, dzięki której możesz na bieżąco śledzić proces dostawy czy reklamacji.

Posiadamy również bardzo dobrze rozwinięty serwis, który jest naszą największą dumą. Nasi pracownicy zawsze chętnie pomagają Klientom i bardzo dobrze znają się na swojej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *